Prijenos opasni otpad unutar države for namijenjeno za zbrinjavanje po sektorima i godinama

Data table
20112012201320142015201620172018
Energetika1926.254059.172710.423672.904244.916494.647027.887582.57
Proizvodnja i prerada metala1937.5565.51484.73958.941057.171321.602468.692944.14
Industrija minerala235.36177.62234.71182.5531.948.55668.73394.63
Kemijska industrija258.66286.21191.82528.801450.301656.602316.892755.67
Gospodarenje otpadom i otpadnim vodama854.10559.03300.16318.64205.22218.95663.86688.96
Proizvodnja i prerada papira i drva11.21177.014.50185.9261.4035.2783.80115.29
Intenzivno stočarstvo i akvakultura5.29045.509.99005.581.21
Životinjski i biljni proizvodi iz sektora proizvodnje hrane i pića23.27136.57149.724.57111.49209.29142.4478.22
Ostale djelatnosti742.80281.30145.18701.94534.41713.841257.191218.33
Topics: 
Waste transfer